+380 (66) 000-84-30
+380 (97) 000-46-50
+380 (73) 000-96-80

Ми можемо запропонувати все…Ну майже все. Більш ніж 200 брендів представлених на ринку входять у сферу наших можливостей. Користуючись досвідом ми будемо раді дати консультацію, порадити як окреме, так і комплексне рішення.

 

Мікрофони, радіосистеми, навушники
В ті часи, коли ринком ще не правили маркетологи, а створення всього нового визначалося лише технічним генієм і здоровим глуздом, - з'явилася фірма AKG Acoustics, але люди, що цікавляться якісним звуком давно скоротили її назву до AKG. AKG пропонують значний асортимент мікрофонів і навушників як для суто професійного, так і для щоденного використання, що дозволяють за скромну суму створювати гідні демо-записи і звучати навіть в непристосованих залах.
http://www.akg.com/pro

Перейти до каталогу.

 

Системи фонового озвучування.
Бельгійська компанія APART AUDIO спеціалізується на виробництві професійного звукового обладнання для для систем озвучування і оповіщення (Commercial Sound). В асортименті компанії попередні мікшируюч підсилювачі, мікшируюч підсилювачі, підсилювачі потужності, акустичні системи й гучномовці, аксесуари для дистанційного керування.
www.apartaudio.com
Перейти до каталогу.

 

Картинки по запросу cerwin vega logo png
Мікшери, підсилювачі, акустичні системи.
У 1954 році американець Ген Червінський, блискучий молодий інженер аерокосмічної промисловості, заснував Cerwin-Vega. Тепер назва Cerwin-Vega є синонімом досконалості у всіх областях аудіо. Ця репутація була визначена ​​професіоналами Pro Audio, ентузіастами Hi-Fi та шанувальниками Mobile Audio, які визнають високу продуктивність обладнання Cerwin-Vega. За 50 років існування компанія отримала численні дизайнерські та інженерні нагороди.
www.cerwinvega.com
Перейти до каталогу.

 

Сценічне світло та спец ефекти
Одним з найпопулярніших і затребуваних на ринку освітлювальної техніки є бренд Chauvet. Chauvet є основним новатором, розробником і виробником, лідером на ринку розважального освітлення з точки зору дизайну, гнучкості та цінової доступності. В асортименті даного бренду ви завжди знайдете кращі рішення.
www.chauvetlighting.com
Перейти до каталогу

 

Світлові прилади для шоу та сцени
Компанія Coemar заявила про себе на ринку світлових приладів ще в далекому 1933 році. Спочатку це був типовий сімейний італійський бізнес, який за десятирічча компанії виріс в одного з найбільших гравців ринку. У своїх технологіях Coemar борються за максимально чисті виробничі процеси. Регулярний моніторинг вимірів рівня забруднення та неухильне дотримання букви закону дозволяють екопрограмме Coemar працювати не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.
www.coemar.com
Перейти до каталогу

 

Кабелі, мультикори
На початку 90-х Cordial були незалежним підрозділом в рамках холдингу ADAM Group. А в 1995 році в Німеччині, неподалік від Мюнхена,  була заснована окрема компанія Cordial GmbH. Німецька педантичність, з якою Cordial підходять до всього - до розрахунків, до виробництва, до упаковки, до асортименту,  не дає ні найменшого приводу для будь-яких вигадок та іроній на тему заявленого виробником "High Quality".
http://www.cordial.eu/

Перейти до каталогу.

 

Акустичні системи, підсилювачі, коммутація.
Бренд DAP Audio входить до групи Highlite - це міжнародна компанія, яка розташовується в Керкраде (Південний Лімбург). Вона була заснована в 1990-х роках. Все починалося з невеликої кількості шоу-техніки, а на сьогоднішній день це величезна компанія, яка постачає свою продукцію більш ніж в 70 країнах світу. Highlite є одним з провідних європейських постачальників шоу-обладнання по всьому світу.
www.highlite.nl
Перейти до каталогу

 

Прилади динамічної обробки, еквалайзери, спікер-процесори
Компанія dbx створена в 1971р. Девідом Блекмером. Важко знайти людину, яка б зробила для аналогової електроніки більше, ніж ця неординарна особистість.
Компанія dbx була ключовим правовласником патентів MTS (американського стандарту аналогового телевізійного стерео-мовлення), але в 1994 році патенти були продані корпорації THAT, створеної групою інженерів dbx. На сьогоднішній день dbx є одним з провідних американських виробників приладів обробки звуку.
http://www.dbxpro.com
Перейти до каталогу.

 

Мікрофони
DPA Microphones (Danish Pro Audio) - датська компанія, заснована двома колишніми співробітниками фірми Bruel & Kjaer. Головний офіс компанії Danish Pro Audio знаходиться в місті Аллерод, недалеко від Копенгагена, всього в 20 км від свого ділового партнера Bruel & Kjaer. Ці дві компанії тісно співпрацюють в області створення широкого спектру високоякісних професійних мікрофонів і аксесуарів.  
http://www.dpamicrophones.com/en
Перейти до каталогу.

 

Картинки по запросу focusrite logo png
Аналогові та цифрові прилади обробки, аудіо інтерфейси.
Focusrite зародились в 1985 році, коли Джордж Мартін (продюсер Beatles) звернувся до відомому аудіо інженеру Руперту Неву з проханням спроектувати ряди модулів, мікрофонного підсилювача та еквалайзера для Air Studios в Монтсерраті, а потім і в Лондоні. В 2000 році Focusrite розробили перший продукт, що отримав визнану нагороду. Аудіоінтерфейси є основним напрямком діяльності компанії, і як будь-яка інша продукція Focusrite, добре славляться своєю репутацією серед звукорежисерів, продюсерів і музикантів.
www.focusrite.com
Перейти до каталогу.

 

Світлове сценічне обладнання
Бренд Halo відомий багатьом користувачам, які працюють в сфері організації концертних заходів, в кінозйомках, створенні лазерних шоу і т.д. Світлотехніка даної компанії завжди займала лідируючі позиції на ринку не тільки Азії, але і Європи. Основна перевага продукції - максимально якість і приємна для українського споживача ціна. В асортименті бренду: світлові LED рухомі "голови", світлодіодні прожектори, спеціальні ефекти, лазерні шоу системи
www.galo.com.ua
Перейти до каталогу

 

Акустичні системи
У ті давні часи, коли не було Stereo, Hi-Fi, Dolby і THX, JBL вже був, як був J.B.L., James Bullough Lansing (Джеймс Буллоу Лансінг). Одержимий і, можливо, маніакально-депресивний геній, Лансинг винайшов практично все, що зміг - навіть власне імя.Продукти JBL стали мірилом і еталоном якості звучання. І виробники, і покупці в усі часи порівнюють свої продукти з JBL. Є системи «не гірше JBL», є системи «краще JBL» .... Поки є, адже з кожним роком JBL все вище піднімає планку. http://www.jblpro.com/
Перейти до каталогу.

 

Іноваційні акустичні системи та підсилювачі.
Акустичні системи K-array - це технології майбутнього в професійному аудіо. Усередині систем K-Array ви знайдете самі передові наукові технології, розроблені і вироблені в Італії. K-Array відтворює найрізноманітніші музичні стилі з високою якістю, необхідною потужністю, далекобійністю, розбірливість і лінійністю АЧХ в необхідному звуковому діапазоні. Якби мова йшла про автомобілі, то K-Array був би Ferrari.
www.k-array.com
Перейти до каталогу

 

Сценічні , інсталяційні аксесуари
Компанія K & M заснована у 1949 році та починала з виробництва пюпітрів. Зараз вона є одним з провідних виробників різного допоміжного обладнання для акустичних систем, музичних інструментів та іншого звукового обладнання. Надійність бренду була оцінена світовими фахівцями різного профілю. Компанія веде свою діяльність вже понад півстоліття, не змінюючи своїм принципам якісної і доступної за ціною продукції. В асортименті бренду: підставки під інструменти, мікрофонні стійки, стійки під акустичні системи та інше.
www.k-m.de
Перейти до каталогу

 

Мікрофони, радіосистеми, аудіо матриці
Lectrosonics — американська компанія, розташована в США штат Нью-Мексико. Історія компанії почалася в 1971 з випуску портативних систем звукопідсилення. Зараз це ім'я міцно асоціюється з компактними радіо передавальними  системами топового рівня.  Lectrosonics випускають обладнання самого високого класу. Компанія фанатично віддана якісному звуку і питань надійності і не йде на компроміси в догоду ціною. Недарма на кожній упаковці Lectrosonics є напис: «Made in USA by a Bunch on Fanatics» (Зроблено в США Групою Фанатиків).
http://www.lectrosonics.com/
Перейти в каталог.

 

Прилади динамічної обробки, аудіоінтерфейси
Американська компанія Lexicon - визнаний лідер в області виробництва апаратури цифрової обробки сигналу для студій звукозапису, post-production і project студій, музикантів. Компанія була заснована в 1971 професором Френсісом Ф. Лії (Dr. Francis F. Lee) та інженером Чаком Бегнеші (Chuck Bagnaschi). Спочатку засновники компанії працювали над розробкою цифрових аудіо пристроїв для кардіографії. Потім Френсіс Ф. Лії застосував свої знання цифрової електрокардіографії для створення цифрових ревербераторів.
http://www.lexiconpro.com/
Перейти в каталог.

 

Микшери, акустичні системи, студійне обладнання.
Історія фірми бере свій початок з 1969 року. Протягом тривалого часу вона займалася розробкою і виробництвом стандартних гітарних підсилювачів і колонок. Продукція фірми Mackie відзначена призами багатьох виставок, у тому числі - кількома нагородами TEC. Прилади з маркою Mackie працювали на постановках безлічі високорейтингових телевізійних шоу, на записи ряду платинових альбомів і аудиотреков для популярних фільмів.
www.mackie.com
Перейти до каталогу.

 

Студійні мікрофони та моніторинг.
Все почалося в 1928 р., Коли обдарований німецький інженер акустик і засновник компанії Георг Нойман розробив перший конденсаторний мікрофон CMV 3, який отримав назву «ноймановская пляшка». За майже дев’яносто років свого існування компанія створила цілий ряд знаменитих мікрофонів, які стали еталоном в світі студійних (і не тільки) мікрофонів. Компанія Neumann встановлює прогресивні стандарти в світі аудіо технологій, виробляючи студійні мікрофони найвищої якості.
http://www.neumann.com/
Перейти до каталогу

 

Професійне звукове обладнання
Компанія PreSonus Audio Electronics відома аудіоінженерам, музикантам і взагалі всім захопленим звуком людям як виробник професійного звукового обладнання за доступними цінами. Засновник компанії Джим Оудом - музикант, продюсер, володар Золотих і платинових нагород Американської асоціації звукозаписних компаній.
http://www.presonus.com/
Перейти до каталогу.

 

Стійки, аксесуари
Італійська компанія Quik Lok займається виробництвом сценічного, студійного і допоміжного обладнання. У модельному ряді присутні гітарний стійки і гачки, Рекові столи, стійки під клавіші і багато всього іншого.
www.quiklok.com
Перейти до каталогу.

 

Мікрофони для звукозапису, концертної діяльності, телебачення і радіомовлення
Австралійська компанія Rode Microphones походить від групи компаній Freedman, яка була заснована в 1967р. Генрі і Астрід Фрідманом після того, як вони емігрували в Австралію зі Швеції. Freedman Electronics були піонером в австралійській аудіопромиловості, займаючись розробкою, виробництвом, інсталяцією та обслуговуванням широкого спектру аудіообладнання. У 1990 р. було прийнято рішення про виробництво і продаж перших мікрофонів RODE. З 2003р. компанія RODE вже була очевидним лідером ринку.
www.rodemic.com
Перейти до каталогу

 

Багатоканальні аудіоінтерфейси, конвертори
RME - молода німецька команда розробників, націлених на створення високоякісного цифрового аудіообладнання. Заснована в 1996 році компанія швидко зайняла лідируючі місця в індустрії. Кожен розробник в компанії RME поєднує в собі навички музиканта, звукорежисера і висококваліфікованого фахівця в області апаратного та програмного забезпечення.
http://www.rme-audio.de/en/
Перейти до каталогу.

 

Картинки по запросу sennheiser logo png
Навушники, мікрофони, передові технологіі комунікацій.
У 1947 році фахівці тоді ще Labor W створюють свій перший оригінальний мікрофон, MD 2, і він, завдяки якісній перевазі над конкурентам, стає дуже популярним в радіомовленні. Компанії належить пріоритет в розробці та виробництві перших в світі відкритих динамічних навушників (модель HD 414, 1968 рік). Є у компанії і інші відкриття в цій галузі - навушники з системою активної компенсації шуму NoiseGard (модель LH 1C, 1988 рік), а також електростатичні навушники з ламповим підсилювачем (модель Orpheus, 1991 рік). Професійна преса оцінила їх як найкращі в світі.Сьогодні Sennheiser, є світовим лідером у виробництві звукового обладнання, що поєднує в собі високі технології і сучасний дизайн.
http://en-de.sennheiser.com/
Перейти до каталогу

 

Мікрофони та аксесуари для мобільного звукозапису, кіновиробництва.
SARAMONIC виробляють обладнання для цифрових дзеркальних фотоапаратів і відеокамер, а також спеціальні мікрофони для використання зі смартфонами, та іншими мобільними пристроями. З моменту свого заснування, "Сарамонік" створив солідну репутацію як виробника інноваційного, але економічно ефективного дизайну, який поєднує в собі достойну якість і чудову ціну. Офіси компаніі розташовані в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія  та в Шеньжень, Китай.
https://www.saramonicusa.com/
Перейти до каталогу

 

Цифрові і аналогові мікшерні пульти
Soundcraft - британський розробник мікшерних консолей. Компанія була заснована в 1973 році звукорежисером Філом Даддріджем i проектувальником електроніки Гремем Блайтом. Першим продуктом компанії був мікшер Series 1, який став першим мікшером, вбудованим в транспортний кейс. Компанії знадобилося всього два роки, щоб придбати високу репутацію на ринку професійного аудіо. Дизайн та інновації є головною рисою філософії Soundcraft.
http://www.soundcraft.com
Перейти до каталогу.

 

Мікрофони, акустичні системи, навушники та інш.
Акустична техніка від тайванської компанії Superlux - це кілька десятків років лідерства не тільки на азіатському ринку, а й широкий розвиток на ринках Америки і Європи. Бренд відомий своїми інноваційними розробками в області якісного звукового обладнання що дозволяють зробити дивовижне співвідношення ціни до якості.
Перейти до каталогу

 

Звукова обробка, обладнання для ТВ- і радіомовлення
Датська компанія t.c.electronic була утворена в 1976 році. Її засновникам вдалося досягти поставленої мети - створення пристроїв звукової обробки найвищої якості. Сьогодні ім'я компанії є одним з найбільш відомих і шанованих серед фахівців, що працюють в області професійної звукотехніки. http://www.tcelectronic.com/
Перейти до каталогу.

 

Програвачі, рекордери, комп'ютерні інтерфейси, аксесуари
TASCAM - самостійний підрозділ транснаціональної компанії  Teac Corporation. Компанія виробляє повну лінійку професійного звукового обладнання і сучасних звукозаписуючих приладів.  Обладнання Tascam можна знайти у величезних кількостях на радіо, теле і студіях звукозапису по всьому світу.
http://www.tascam.com
Перейти до каталогу.

 

Обладнання для запису та обробки звуку
Історія компанії ZOOM почалася з 1983 року, коли група молодих інженерів об'єдналася і заснувала свою компанію. Таку назву отримала за те, що ZOOM часто використовується в коміксах для позначення швидкісного руху або різкого підйому. В кінці 1989 року продукція ZOOM була заявлена ​​на конвенції AES в Нью-Йорку. Там вони представили свій перший продукт - прототип компактних процесорів мультиефектів, названий ZOOM 9002. Сьогодні лінійка обладнання ZOOM дуже широка і поважаться  серед професіоналів, чому є доказом багато нагород бренду на різних міжнародних виставках

 

Ми можемо запропонувати обладнання брендів :

4ALLAUDIO, AMC, AKG, ABLETON, AFX LIGHT, AKAI, ALLEN HEATH, ALESIS, ALTAIR, ALTO, AMPHENOL, ANTARI, APART, APEX, APOGEE, ART, ATHLETIC, AUDIENT, AUDIX, AXEL TECHNOLOGY, AVID, BBE, BELDEN, BEYERDYNAMIC, BLUE MICRIPHONES, BOSCH, BST, CERWIN VEGA, CHAUVET, CLAIR BROTHERS, CLARITY, CLAYPAKY, CORDIAL, COEMAR, COUNTRYMAN, CROWN, D.A.S. AUDIO, DAP AUDIO, DENON, DIGICO, DPA, DRAWMER, DREAMWAVE, D.T.S., D&B AUDIOTECHNIC, DB TECHNOLOGIES, ELECTRO-VOICE, EVENTIDE, ESI, ETC, FENDER, FOCUSRITE, GATOR, GENELEC, HK AUDIO, IC AUDIO, ESOTERIC, EVENT, FOSTEX, GUIL, IBIZA, IK MULTIMEDIA, HALO, HICONE, HORIZON,   HH ELECTRONIC, JARRE, JEM, K-ARRAY, KLOTZ, K&M, KRK, KORG, LANEY, LD SYSTEMS, LECTROSONICS, LEXICON, LTC AUDIO, MACKIE, MADISON, MAG, MARTIN PRO, MARTIN AUDIO, MARSHALL ELECTRONICS, MARQ, MEYER SOUND, MIPRO, NEUMANN, NEUTRIK, NOVATION, NUMARK, OMNITRONIC, PALMER, PEAVEY, PHONIC, PRESONUS, RAM AUDIO, ROBE, RODE, RYCOTE, QUIK LOK, QSC, RCF, RME, SANKEN, SARAMONIC, SAMSON, SE ELECTRONICS, SENNHEISER, SIXTEMA, SOMMER CABLE, SONY PRO, SOUNDKING,SHOW, SHOWTEC, SOUND DEVICES, STUDIO DUE, SUPERLUX, SWITCHCRAFT, TASCAM, TC ELECTRONICS, TC HELICON, TEAC, TELEVIC, TELEFUNKEN, UNIVERSAL AUDIO, YAMAHA, YORKVILLE, VARI-LITE, ZOOM.

Але навіть цей перелік не є остаточним, ми постійно нарощуємо свої зв’язки з усіма виробниками професійного світлового та звукового обладнання. Вам просто варто зв'язатися з нами, і ми спробуємо знайти те, що Вам треба!