+380 (66) 000-84-30
+380 (97) 000-46-50
+380 (73) 000-96-80

Бездротовий мікрофон Sennheiser Memory Mic. Унікальне сучасне рішення.

Унікальний бездротовий мікрофон для смартфонів, компанія Sennheiser офіційно анонсує на міжнародній виставці IBC Show 2018, котра цього року проводитиметься у виставковому центрі RAI в місті Амстердам з 13 по 18 вересня. Новий Memory Mic, а саме так називається цей дуже незвичайний пристрій, розроблений спеціально для застосування в області сучасної мобільної журналістики й насправді незабаром може стати одним з найнезамінніших робочих інструментом професійних репортерів, стрімерів та відеоблогерів, котрі працюють "у поле", а також усіх аматорів, які полюбляють й уміють знімати мобільне відео та бажають, щоб кожен відеосюжет завжди супроводжувався тільки якісним звуком.

Як відомо, буквально впродовж декількох останніх років технічних інструментарій журналістів і репортерів не лише помітно зменшився в розмірах та вазі, але й скоротився кількісно. Більш того, в деяких робочих ситуаціях спеціалісту, щоб швидко зняти відеосюжет, інтерв'ю чи коментар, цілком вистачає і камери його власного смартфона.

Зовсім інша справа - звук. Смартфони і планшети, навіть флагманські, здебільшого оснащуються досить простенькими мікрофонами, можливостей яких інколи навіть забагато, щоб задовольняти усі запити масового користувача. Проте вбудовані мікрофони смартфонів технічно не спроможні записувати звук, що відповідає стандартам професійного мовлення.

Саме тому інженери компанії Sennheiser розробили новий Memory Mic. Це дуже легкий і компактний бездротовий мікрофон, який окрім того, що записує аудіо мовленневого рівня, також однаково ефективно функціонує на значній відстані від смартфона. Memory Mic комплектується фірмовими мобільними додатками і може працювати як з Android-, так і з iOS-дівайсами.


"Високоякісний звук завжди був і буде чи не найважливішою ознакою і показником якості відеоконтенту. Наразі ви навряд чи знайдете у продажу хоча б одне схоже рішення, котре могло б скласти гідну конкуренцію нашому Memory Mic в плані якості запису, ціни і мобільності, - прокоментував початок продажів новинки Тобіас фон Альверден, старший продакт-менеджер напрямку Professional Audio компанії Sennheiser. - Цей мікрофон орієнтований на використання у сфері професійної мобільного журналістики, тому серед ключових його переваг - можливість запису і передачі звуку професійної мовленневої якості через безкоштовний додаток Sennheiser, функція синхронізації аудіо та відео одним натисканням, жодних проблем з частотами, до 4 годин безперервної роботи в автономному режимі і зручна система підзарядки батареї через звичайний порт USB".

Лічені секунди на підготовку
Перед тим, як оперативно записати репортаж, інтерв'ю чи/або навіть зняти матеріал для документального фільму, треба всього лише підключити Memory Mic до смартфона через фірмовий мобільний додаток і встановити мікрофон у потрібному місці (або просто закріпити його на одязі магнітної кліпсою) - це все, він повністю готовий до роботи, і не потребує більше ніяких додаткових налаштувань. Маленький Memory Mic важить всього 30 грамів. Він легко заміняє набагато громіздкіше й складніше мікрофонне обладнання, але забезпечує при цьому професійної якості звук і надає користувачеві можливість не витрачати час на тривалу підготовку, а відразу зосередиться на своїй роботі.

Завжди якісний мікс
Зі смартфонами новий Memory Mic теж працює особливим чином. На відміну від дротових моделей він не блокує вбудовані мікрофони смартфона, тому вони пишуть фоновий звук паралельно. А оптимальний баланс звучання основного звукового ряду і фонового аудіо можна запросто налаштувати в мобільному додатку Memory Mic прямо на смартфоні у будь-який зручний час.


Інтерв'ю на найвищому рівні
Оскільки Memory Mic працює виключно по бездротовому каналу, всі роз'єми смартфона залишаються вільними. Завдяки цьому журналіст може за потреби скористатися допоміжними аксесуарами й рішеннями, зокрема мобільним "стедікамом" і додатковим дротовим вокальним мікрофоном для ще більш якіснішого запису інтерв'ю. Наприклад, HANDMIC Digital або ClipMic digital, котрі компанія Sennheiser випускає спеціально для iPhone. Або навіть AMBEO Smart Headset, з якої можна записувати повноформатне 3D-аудіо в мобільному режимі. З цієї гарнітурою Memory Mic теж повністю сумісний акустично.

І ще декілька важливих технічних нюансів
Новий Memory Mic оснащується фірмовим конденсаторним капсюлем виробництва Sennheiser зі всенаправленою діаграмою спрямованості. Тому мікрофон чудово справляється з фоновими шумами (зокрема і з шумом вітру) та легко прощає своїм підопічним будь-яку несподівану активність. Простіше кажучи, Memory Mic пише звук якісно, навіть коли під час інтерв'ю людина захоче, скажімо, відсунуться від мікрофона чи, навпаки, нахилитися до нього ближче, повернутися чи відхилитися вбік тощо.

Чутливість Memory Mic регулюється дистанційно, тобто, безпосередньо зі смартфона, точніше, з меню відповідного розділу мобільного додатка. Всього передбачено три рівня чутливості. Отже, мікрофон за необхідності можна швидко переналаштувати, в залежності від того, як голосно говорить співрозмовник.

З повністю зарядженим акумулятором Memory Mic у режимі запису здатний автономно працювати протягом 4 годин. А повністю заряджається він всього за 2 години і від звичайного USB-порту, при цьому за першу годину літій-полімерний акумулятор встигає набрати не менше 70% заряду.

Кабель USB є у стандартному комплекті поставки Memory Mic. Мобільні додатки для роботи з цим мікрофоном Sennheiser надає безкоштовно. Версії для Android та iOS завантажити можна з Google Play та Apple App Store, відповідно.

Коротка технічна специфікація моделі Sennheiser Memory Mic:

Системні вимоги: ОС Android від версії 5.1 і новіша, ОС iOS від версії 10.2 і новіша; Bluetooth 4.1 і новіший; WLAN IEEE 802.11 b/g/n.

Діапазон передачі сигналу: 2.4 - 2.4835 ГГц.

Потужність вихідного сигналу: ≤ 10 мВт.

Максимальний рівень звукового тиску (SPL): 119 дБ.

Тип: капсюльний пре-поляризований конденсаторний мікрофон.

Діаграма спрямованості: всенаправлена.

Діапазон частот: 100 - 20000 Гц.

Роздільна здатність потоку даних: 16 біт / 48 кГц.

Час автономної роботи: ≤ 4 години.

Живлення: вбудована літій-полімерна акумуляторна батарея, 3.7 В постійного струму, 360 мАг.\

Орієнтовна вартість : 6368 грн

20.05.2018

Повернення до списку